En İyi 3 Fotoğraf Canlandırma Uygulaması

Fotoğraf canlandırma uygulamaları, fotoğraflarınıza filtre ve efektler ekleyerek onları dinamikleştirmenize olanak sağlar. Unutulmaz anları yeniden canlandırmak ya da hayatta olmayan sevdiklerinizi fotoğraflarda yaşatmak gibi birçok amaca yönelik kullanabileceğiniz en iyi 3 fotoğraf canlandırma uygulamasını içeriğimizde derledik.

Vimage 3D Live Photo Animation

En iyi fotoğraf canlandırma uygulamalarından biri olan Vimage 3D Live Photo Animation, kolay bir şekilde 3 boyutlu ve hareketli fotoğraflar oluşturmanıza imkan tanıyor. Kafanızda kurguladığınız canlı fotoğrafları oluşturabileceğiniz birçok filtre, çıkartma, animasyon efekti ve ses içeriyor. Saçınızı, deniz dalgalarını, bulutları ve hayal edebileceğiniz hemen her nesneyi hareket ettirebilirsiniz.

Vimage fotoğraf canlandırma uygulaması

Vimage isimli yapımcı tarafından yayınlanan bu fotoğraf canlandırma uygulaması iOS ve Android için ücretsiz olarak indirilebilir. Araçların büyük çoğunluğunu ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz ancak tüm efekt kitaplığına erişebilmek, tasarlanan tüm animasyonlardan filigranları kaldırabilmek ve 2560p görüntü kalitesinde çıktılar alabilmek için premium sürümü satın almanız gerekir.

Fotoğraf hareketlendirme uygulamaları arasında zirvede yer verdiğimiz Vimage 3D Live Photo Animation, ücretsiz sürümüyle dahi geniş bir kütüphaneye sahip ve oldukça işlevsel özellikler sunuyor.

MyHeritage Deep Nostalgia

MyHeritage isimli şirket tarafından geliştirilen Deep Nostalgia uygulaması, eski fotoğrafları canlandırmak ve hareket ettirmek için derin öğrenmeyi kullanan harika bir uygulama. Uygulamayı kullanarak siyah beyaz ya da renkli farketmeksizin tüm fotoğraflarda canlandırma yapabilir; ağız, göz ve yüz ifadeleri ekleyebilirsiniz.

MyHeritage fotoğraf canlandırma

MyHeritage fotoğraf canlandırma uygulaması Deep Nostalgia’yı kullanmak için Google Play Store veya AppStore’dan ücretsiz indirebilir ya da internet sitesi üzerinden deneyimleyebilirsiniz. Uygulama olarak indirdiğinizde ilk 14 gün boyunca ücretsiz kullanabiliyor, sonrasında kullanmaya devam edebilmek için ise satın alım yapmanız gerekiyor.

XEFX – D3D Camera & Photo Ani

Sabit resmi hareketlendirme, eski fotoğrafları hareket ettirme, fotoğrafları hareket ettiren uygulama ya da fotoğraf hareketlendirme uygulaması sorgusu yapan kullanıcılara aradıkları herşeyi sunan bir diğer uygulama XEFX fotoğraf canlandırma uygulaması. Android ve iOS uygulama marketlerinden indirilebilen uygulama 3 boyutlu fotoğraflar oluşturmaya ve bu fotoğraflara hareket efektleri eklemenize olanak sağlıyor. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan XEFX, video tekrarlayıcı, gif oluşturucu, arka plan oluşturucu gibi modüllere de sahip. Bu uygulamada diğer fotoğraf hareketlendirme uygulamaları gibi ilk etapta ücretsiz kullanılabilirken sürekli kullanımda satın alım gerektiriyor.

XEFX - D3D Camera & Photo Ani

XEFX kullanarak sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz eğlenceli videolar tasarlayabilir, hareketli fotoğraf (gif) dosyaları oluşturabilir ya da telefonunuzun duvar kağıdına yerleştirmek için hareketli arka planlar tasarlayabilirsiniz.

Bu içeriğimiz de ilginizi çekebilir; Fotoğrafçıların Kullandığı Photoshop Programları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir