Hakkımızda

TeknoProje, 20 Kasım 2022 yılında faaliyete başlamış teknoloji ve gündem hakkında genel paylaşımların bulunduğu veri kaynağıdır. Şuan için 2 (iki) farklı editör tarafından geliştirilmeye ve güncel tutulmaya devam eden projemizin yelpazesini genişletmek adına çalışmalarımız devam etmektedir. TeknoProje, benzer sektörde hizmet veren web sitelere oranla sizi reklama boğmaz, e-ticaret mantığı ile hareket etmez.

TeknoProje Projesinin Amacı Nedir?
Standartlaşmış kalıpların dışında daha yüzeysel ancak anlaşılır ve detaylı şekilde makaleler hazırlamaktır. Günümüz teknolojisinde Türkçe kaynakların zenginleşmesi adına hizmet vermeye devam edecektir. TeknoProje, gelir amaçlı bir web sitesi değildir. Kullanımı tüm platformlarda tamamen ücretsizdir. Şuanda bir web sitesi olarak hizmet vermeye devam eden TeknoProje şirket yada kuruluş değildir.

TeknoProje Editörlerine Nasıl Ulaşırım?
Bizlere standart mail adreslerimizden, sosyal medya hesaplarımızdan yada iletişim sayfamızda bulunan form aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

TeknoProje’de Hatalı içerik Bulunursa
Websitemiz de hizmet veren editörlerde kimi zaman hatalar yapabilmektedir. Bu durum bazı zamanlarda da eski bir içeriğin artık güncellenmesi gerekmesinden de kaynaklı olabilir. Hatalı içeriklerin güncellenmesi yada düzenlenmesi için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

TeknoProje’ye Nasıl Üye Olabilirim?
TeknoProje platformuna şuan için hesap oluşturmanız mümkün değildir. Web sitemize sadece editörlerimiz giriş yapabilir ancak ilerleyen zamanlarda bu durum değişebilir.

Başa dön tuşu