Sağlığım Deniz Sigortası Nedir?

Sağlığım Deniz Sigortası, Denizbank tarafından sunulan bir sağlık sigortası ürünüdür. Bu sigorta, bireylerin sağlık giderlerinin büyük bir bölümünü karşılamayı amaçlamaktadır. Sigorta kapsamında, yatarak tedavi, ameliyat, acil müdahale, poliklinik hizmetleri, diyaliz, kemoterapi ve radyoterapi gibi birçok sağlık hizmeti yer almaktadır.

Sağlığım Deniz Sigortası, sağlık sigortası konusunda deneyimli sigorta şirketleri ile iş birliği yapılarak sunulmaktadır. Bu sayede, müşterilere yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunulması hedeflenmektedir. Sigorta kapsamında, farklı seçenekler sunulmaktadır ve müşteriler istedikleri seçeneği tercih edebilirler.

Sigorta primleri, müşterilerin yaşına, sağlık durumuna ve seçtikleri sigorta planına göre değişebilir. Ancak genel olarak, sağlık hizmetleri maliyetlerinin yüksek olduğu günümüzde, Sağlığım Deniz Sigortası gibi bir sağlık sigortası ürünü, bireylerin sağlık giderlerini karşılamalarına yardımcı olabilir ve maddi açıdan bir güvence sağlayabilir.

 

Denizbank sağlığım sigortası ile hastanede yatarak oluşan tedavi masraflarını, artık dert etmeyin. Sağlığım deniz hizmetleri ile ön plana çıkarılan ve sürekli farklı bir çalışma desteği ile yenilenmeye devam eden bu hizmetler ve sigorta seçenekleri, kişilerin daha rahat ve net çözümler üretmesi için ciddi bir yenilik yaratıyor. Çünkü bu sigorta, özel yoğun bakım, tedavi giderleri, radyoterapi, diyaliz anlaşmalı kurumlarda ortalama %100ü şirket tarafından toplamda 40 000 TL hizmet sunuluyor. Aynı zamanda evde bakım için 5 000 TL yıllık teminat sunmaktadır banka. Malzeme için 1 000 TL, Suni uzuv için 20.000 tl destek sunuluyor. Tıbbi danışmanlık ve anlaşmalı kurumlarda limitsiz olarak hizmet sunuluyor ve bu da yine %100 karşılanıyor. Tabi bunun için yine anlaşmalı kurumlara ulaşmanız önemli.

Bu Sigortaya Sahip Olma Seçenekleri

 

Denizbank sağlığım sigortasına sahip olmanız için, size en yakın Denizbank şubesine gitmeniz yeterli oluyor. Ardından poliçe başvurunuzu yapıyorsunuz ve o an bulunduğunuz şubede size teslim ediliyor. Kaçırılmayacak ayrıntılar ve ayrıcalıklar bakımından sürekli farklı bir alternatif sunuluyor. Sizin için en özel hizmetler ve yenilikler adına, daha fazla zaman kaybetmeyin ve olası durumlar için kendinizi sigortalattırın. Özel hastanelerin bu konudaki duyarlılığı ve kapsamları, daha da farklı bir ayrıntı içinde sunulduğu için sizlere de bu alanda bir yenilik tanınıyor. Kaçırılmayacak her bir ayrıntı için, birkaç tıklama yeterli oluyor. Bu kapsamda ön plana çıkarılan tüm çözümler için, bankanız ile iletişime geçebilir ve ayrıntılı poliçe bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Acentelelikler ve Anlaşmalı Yerler Neresidir?

Anlaşmalı bölgemiz ve acentemiz Axa Sigorta olarak su yüzüne çıkan bir hizmet sunan sigorta firması, daha etkin çözümler için 7 gün 24 saat hizmet sunmaya devam ediyor. İlgili hasar takipçelirinizi, özel ihbarlarınızı ve benzeri her türlü çözüm için daha fazla zaman kaybetmeyin. Bireysel olarak ön plana çıkarılan her türlü yenilik ve etkin çözüm için, bankanızın bu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede daha etkin ve daha rahat bir çalışma ile kendinizi koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir